Відбулась світова прем’єра українсько-італійського фільму «IZI»

8 серпня на кінофестивалі в Локарно з успіхом пройшла світова прем’єра українсько-італійського фільму режисера Андреа Маньяні «IZI».

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Павло Розенко, передає Рeople.in.ua.

Стрічка була створена за підтримки Держкіно України, Міністерством культури Італії і регіональним аудіовізуальним фондом Фріулі-Венеція-Джулія. Виробництвом займалися компанії Fresh Production Group (Україна), Вartlebyfilm і Pilgrim Film (Італія).
Прем’єра відбулася в найбільшому кінотеатрі Локарно, який вмістив в себе більше трьох тисяч глядачів. Фестиваль в Локарно цього року проходитиме з 2 по 12 серпня і вже в 70-й раз.
У програмі «Concorso Cineasti del presente» («Конкурс справжніх кінематографістів») стрічка номінована відразу в п’яти номінаціях. А вже з 14 вересня ви зможете подивитися «IZI» в кінотеатрах України.

Також Розенко зазначив, що  24 серпня відбудеться також прем’єра фільму українського виробництва «Червоний». А у жовтні — україно-словацької картини «Межа» (приз міжнародного фестивалю у Карлових Варах за кращу режисерську роботу).

Загалом, до кінця року в Україні відбудуться прем’єри 12-ти фільмів українського виробництва, що частково або повністю мали державну підтримку і фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету України.

В тему

Discussion about this post