Українці пояснили Реві, чому витрачають половину доходів на їжу

Українці витрачають на їжу 50% від доходів тому, що занадто багато їдять, бо в нас начебто така культура

Так в ефірі телеканалу «112-Україна» міністр соцполітики Андрій Рева прокоментував статистику, згідно з якою українці стали витрачати на їжу більше, але менше купувати продуктів через те, бо на низку продуктів харчування зросли, передає Рeople.in.ua.

Згідно зі статисткою профільної організації торгових мереж, громадяни України витрачають 50% від доходів на їжу, в Німеччині цей показник – 14%, а в Польщі — 25%.

«Коли ми говоримо про те, що німці витрачають (на харчування), 14% а ми 50%, то тут система пріоритетів», — сказав Рева.

Міністр вважає, що ціни на продукти харчування в Німеччині та Україні приблизно однакові. Але німці просто їдять менше, ніж українці.

«Німці їдять трохи по-іншому. У них інший раціон. Їхня культура харчування дуже відрізняється від нашої. Враховуючи, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше порівняно з нашими людьми», — сказав Рева (9 хв. на відео)

Українців обурила така заява міністра:

рева1

рева2
В тему

Discussion about this post