Шахрай у Слов’янську виманив у 9-річного хлопця майже 130 тисяч гривень

Хлопчик повірив чоловіку, який нібито дзвонив за проханням його мами і, слідуючи інструкціям зловмисника віддав пакет з 4,5 тисячами доларів, 100 євро та 3 тисячами гривень таксисту,  повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на Головне Управління Національної поліції в Донецькій області.

Як ідеться в повідомленні, сьогодні вдень 9 – річний хлопець відповів на дзвінок стаціонарного телефону. Чоловік, що телефонував, представився знайомим його мами та сказав, що дзвонить за її проханням. І попросив номер його мобільного телефону. Коли аферист передзвонив на мобільник, він попросив дитину зібрати всі гроші, що є в домі, покласти в пакет та передати таксисту, який зараз під’їде до під’їзду. А «по секрету» сказав хлопцю, що мама планує зробити йому подарунок, тому сама і не дзвонить. Хлопчик виконав все, що просив шахрай.
Коли мати прийшла додому і дізналася про те що трапилося, відразу звернулася до поліцейських.
За даними фактами порушено кримінальні провадження у ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).
Як показує практика, в зоні ризику знаходяться абсолютно всі категорії громадян, але особливо люди похилого віку та діти, які звикли довіряти співрозмовнику. Ще раз звертаємося до мешканців району, регулярно пояснюйте своїм літнім родичам та дітям те, що не потрібно довіряти незнайомцям по телефону, про те, як небезпечно впускати в квартиру сторонніх. Просіть їх дзвонити вам всякий раз, як їм телефонують сторонні люди, чи стукають у двері та наполегливо просять впустити їх в квартиру.

В тему

Discussion about this post