«Коли українські літаки бомбили Луганськ, Бережна плакала» — одіозна «регіоналка» Бондаренко зробила нахабну заяву на адресу ЗСУ

Сьогодні  Ірині Бережний мало виповнитися 37 років — про це на власній сторінці в соцмережі повідомила її подруга з «ПР» Олена Бондаренко, написавши привітання і висловивши жаль з приводу смерті Бережний в Фейсбуці,  повідомляє  Рeople.in.ua.

 

При цьому в ЗМІ з’явилася і скандальне інтерв’ю самої Бондаренко одіозному російському журналісту Олександру Чаленко для антиукраїнського видання Ukraina.ru. У ньому Бондаренко звинуватила українську армію в бомбардуваннях Луганська і про те, що уродженка Луганщини Бережна важко переживала цю подію. Про вторгнення російських військових на Донбас не було сказано ні слова.

бондаренко

Розхвалюючи таланти та уподобання політика, Бондаренко заявила, що Бережна не хотіла ставати рабом «режиму Порошенко», який зробив її своїм ворогом. З’ясувалося, що Бережна вважала євромайдан трагедією України, а вибори в парламент 2014 року його оголосила «нелегітимними», продовживши боротьбу з «режимом» самостійно:

Додамо, що українські військові справді мали вильоти 2 червня 2014 року, але «бомбили» вони виключно терористів, а не мирне населення та Луганськ.

бондаренко1

Нагадаємо, про загибель в ДТП Бережний стало відомо 5 серпня, в Мережі пригадали загиблої, як вона ображала українців і таку ненависну їй Європу.

В тему

Discussion about this post