Чи стане Єгорівка наступною Врадієвкою через загибель атошника?

12 серпня 2017 р. ЗМІ та соціальні мережі заполонила новина про загибель військовослужбовця ВМСУ, атошника Арслана Шейхова у с. Єгорівка Роздільнянського району Одеської області.

Повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на infoprostorodessa.

За інформацією Олени Вербицької, радника Начальника Генерального штабу, Головнокомандувача ЗС України:

Командування ВМС ЗС України підтвердило факт загибелі свого військовослужбовця у позаслужбовий час:


Радник керівника національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк в той же день повідомив на своїй сторінці у ФБ:

Та вже наступного дня, у неділю 13.08.2017, мешканці Єгоровки почали хвилюватися, що справу і дійсно можуть не розглянути об’єктивно – затриманий Володимир Іванович Злий був відпущений та спокійно гуляв селом, вихваляючись.

Після оприлюднення заключення судмедексперта, рідні були вимушені виставити інформацію та фотографії, які вони зробили у моргу зразу після загибелі Арслана, та на яких видні численні ушкодження тіла та гематоми.

В понеділок, 14 серпня, начальник ГУНП в Одеській області Дмитро Головін повідомив в інтерв’ю каналу “1+1“:

“За початковим розтином ми розуміємо, що там була алкогольна інтоксикація. Так, є садна на колінах, на ліктях, на обличчі. Буде зроблений повторний розтин комісією, за результатами якого буде надана остаточна правова оцінка.”

В той же час, фельдшер Володимир Панченко, біля будинку якого знайшли тіло Арслан Шейхова, розказав, що:

“Ознак життя там вже ніяких не було. Приїхала міліція, подивилася, перевернула, знайшла, візуально, без розтину, що там є переломи ребер, перелом лобової кістки черепу.”

За словами Олега Кашперука, керівника Роздільнянського відділу поліції:

“Підозрюваного офіційного немає. Якщо до відділу надійдуть висновки стосовно того, що є ознаки, що причиною смерті є певні насильницькі дії, будуть проведені всі слідчо-оперативно-розшукові заходи.”

За інформацією з наших джерел повторний розтин виявив переломи 9 ребер та можливою причиною смерті – больовий шок.

Володимир Іванович Злий, який заїхав до Арслана Шейхова о 19.00, та якого односельці вважають причетним до загибелі військового, є бувшим працівником міліції. Мешканці Єгоровки розповідають, що це вже не перша ситуація, коли Володимир вчиняв протиправні дії, але йому все “сходило з рук”. Атмосфера у селі настільки напружена, що постійно лунають слова “самосуд”, “Врадієвка”.

Люди не вірять в об’єктивність розслідування цієї справи, оскільки близький родич Володимира Івановича – прокурор Одеської місцевої прокуратури #1 Злий Леонід Миколайович, бувший керівник Роздільнянської прокуратури.

Від батька – бувшого голови місцевого колгоспу, до останнього часу – власника сільпгосподарства “ІВА”, Івана Васильовича Злого, залежно майже усе село.

Мешканці Єгоровки просять громадськість Одещини, ветеранів АТО, журналістів звернути увагу на цей жахливий випадок та допомогти їм домогтися об’єктивного розслідування загибелі Арслана Шейхова.

В тему

Discussion about this post