Українець виборов золоту медаль на олімпіаді з інформатики в Ірані

Український випускник зайняв 8 місце у олімпіаді з інформатики у Ірані, повідомляє Рeople.in.ua.

З 28 липня по 4 серпня в Ірані у місті Тегеран відбулася XXIX Міжнародна олімпіада з інформатики. Загалом в олімпіаді брали участь 309 учасників із 84 країн. Гідно представити Україну поїхали 4 учні: Ципко Антон, Томаш Станіслав Миколайович, Коваль Ілля, Деньга Назарій. Медаліста Ципка Антона та Деньгу Назарія до участі у конкурсі підготував Заслужений вчитель України Мельник Валентин Іванович.

8 місце, а відповідно золоту медаль, виборов Ципко Антон із селища Голованівськ  Кіровоградської області. Хлопець закінчив навчання у Голованівській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка-гімназія.

ципко антон

 

Ексклюзивно для нашого видання Рeople.in.ua двоюрідна сестра талановитого хлопця Ольга Олегівна розповіла, що Антон почав інтенсивно займатись інформатикою ще з 7 класу. Був учасником олімпіад із інформатики, англійської мови, математики, історії. І коли юнак почав займатись із своїм викладачем, то мав старших товаришів, які вже представляли Україну на міжнародних олімпіадах. Саме це стало стимулом для досягнення власних перемог у інформатиці.

Минулого року Антон мав їхати на міжнародну олімпіаду, але українську команду не пустили, тому що вона відбувалась у Росії. Після цього юні інформатики мали змогу поїхати в Голландію, але так як міністерство вчасно не подало заявки, вони не мали змогу виступити навіть там.

Антон є випускником, тому продовжувати своє навчання він вирішив у США у місті Лос-Анджелесі, а в майбутньому планує зробити свій стартап або займатись програмуванням. Вже завтра Антон Ципко повертається на Батьківщину, де в аеропорті можуть його зустріти та підтримати всі охочі.

Олександра Костьо

В тему

Discussion about this post