Що з продуктів їсти для довгого волосся?

По-перше, слід відмовитися від звички перекушувати фаст-фудами, виключити або звести до мінімуму надходження гострої, жирної і смаженої їжі, газованих напоїв,  повідомляє  Рeople.in.ua

Корисно їсти більше овочевих або фруктових салатів, але не варто змішувати за один прийом овочі і фрукти. Корисно вживати більше зелені, особливо в сезон.

Для живлення волосяного фолікула необхідно достатнє надходження продуктів, багатих кальцієм, калієм, цинком, магнієм, йодом, хромом, бета-каротином. Незамінним джерелом корисних речовин є пивні дріжджі, що містять білок, масу мікроелементів, вітамінів, насамперед групи В і В7 (біотину), незамінні амінокислоти.

Протягом року для профілактики випадіння, попередження та усунення ламкості волосся корисно приймати один-два курси пивних дріжджів. На здоровий стан шкірних покривів, нігтів і шевелюри, попередження появи лупи величезний вплив справляє стан кишечника та інших органів травлення. Тому не рідше двох разів на рік в домашніх умовах необхідно проходити очисний антипаразитарний курс, позбавляючись від патогенної мікрофлори, накопичених шкідливих речовин.

Для надходження достатньої кількості вітамінів, необхідних для росту волосся достатньої довжини, варто підібрати вітамінний комплекс, приймаючи його рекомендованими виробником курсами. Він не обов’язково повинен бути дорогим, важливіше його результативність і відсутність індивідуальної непереносимості.

В тему

Discussion about this post