Розенблат тепер не має імунітету нардепа

Верховна Рада підтримала подання щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата від БПП Борислава Розенблата, подання про арешт відхилено

Повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на Еспресо.TV.

За подання про зняття з Розенблата депутатської недоторканності проголосували 296 народних депутатів. За затримання нардепа — 183. Подання про арешт підтримав 181 народний депутат.

«До Верховної Ради надійшло подання генпрокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт нардепа Борислава Розенблата», — сказав голова ВР Андрій Парубій.

Спікер уточнив, що НАБУ здійснює досудове розслідування, а САП — процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 240 (порушення правил охорони надр), ч. 4 ст. 368 (одержання хабара), ч. 2 і 3 ст. 369-2 (зловживання впливом), ч. 3 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою) Кримінального кодексу України.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що Борислав Розенблат у період із 2 жовтня 2016 по 19 червня 2017 року вчинив низку кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності», — сказав Парубій.

В тему

Discussion about this post