Науковці з’ясували, що впливає на чоловічу привабливість

Британські науковці разом з експертами науково-дослідної лабораторії Unilever з’ясували, як парфум впливає на чоловічу привабливість.

Результати дослідження були опубліковані в науковому журналі International Journal of Cosmetic Science, повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на Pogliad.ua

Так, під час експерименту вчені з’ясували, що використання парфуму здатне підвищити впевненість у собі, що в результаті призводить, зокрема, до підвищення чоловічої привабливості в очах жінок.

Учасники дослідження щодня використовували парфум, а тоді оцінювали рівень впевненості в собі, а також те, як їх сприймали оточуючі. Також оцінку давали реакції жінок на чоловіків, які використовували аромат.

У результаті з’ясувалося, що жінок приваблювали ті чоловіки, які використовували парфум. При цьому, результати були одинаковими незалежно від того, який саме аромат використовували чоловіки.

Науковці пов’язують це не тільки з приємним ароматом, але і з впевненістю у собі, яку відчували чоловіки від використання парфуму. Автори експерименту кажуть, що чим впевненіше в собі виглядає чоловік – тим привабливішим він стає в очах жінки.

В тему

Discussion about this post