Модні тенденції літа-2017

Про те, що стане писком сезону, які кольори і аксесуари будуть актуальними влітку 2017 року, пише Elle.

1. Цільний купальникФото: elle

Все частіше сексуальні бікіні змінюються на пляжах елегантнішимим і благороднішим цільним купальником, що приховує недоліки фігури і підкреслює її достоїнства. Пляжна мода-2017 оголосила цільні купальники своїм головним хітом – вони яскраві, однотонні і з екзотичними принтами, з відкритими плечима або халтер-топом, на блискавки і з оригінальними вирізами і сітчастими вставками. Одним словом, фантазії є де розгулятися!

2. Парео з тропічним принтомФото: elle

Як відомо, жоден пляжний образ сьогодні не рахується закінченим без стильного парео з яскравим принтом, і цього сезону бал правлять тропічні мотиви. Пляжна мода літа дає зелене світло ананасам, пальмам, орхідеям і туканам – ці принти додадуть будь-якому купальнику додатковий карибський шик. Не варто недооцінювати і вельми прикладну функцію парео – багато хто з них вдало приховують недоліки фігури, тим самим надаючи жінкам більше впевненості в собі на пляжі.

3. Солом’яний капелюхФото: elle

Тенденції пляжної моди не могли залишити поза увагою і головні убори. Сонячні промені стають дедалі небезпечнішими і небезпечнішими, тому, перебуваючи на пляжі, просто необхідно закривати голову від їх шкідливого впливу. Чим? Звісно ж, крислатим брилем з помітною стрічкою – аксесуаром, якому на головних пляжах планети цього літа не буде рівних.

4. Яскраві платформиФото: elle

Плоска підошва остаточно перемогла високий каблук, особливо коли справа стосується прогулянок по набережних. Ось чому серед тенденцій пляжної моди цього сезону – яскраві платформи з ефектом колорблок або модним металевим блиском. Вони зручні ще й тим, що відмінно перевтілюються з денною взуття в елемент гламурного вечірнього образу.

5. Круглий рушникФото: elle

Хіт пляжної моди прийдешнього літа – круглий рушник з яскравим принтом. Все почалося з оригінального винаходу двох австралійських сестер-дизайнерів з бренду The Beach People, за яким послідували численні копії. Єдиний мінус таких рушників в неможливості симетрії при сушінні і зберіганні – педанти, які звикли до ідеально складених речей в шафі, не зможуть спати спокійно!

В тему

Discussion about this post