8 жахливих страв «совкового» дитинства

Харчові кошмари переслідували радянську дитини в дитячому саду, в піонертаборі, в шкільній їдальні. Дітей навіть не цікавило, що їжу їм готували нечистоплотні тітки в смердючих баках, на жодного разу не митих сковорідках, а кулінарним жиром служила маса відпрацьованих жирів, роками зливається в один лоток, з якого потім черпали скільки не шкода і кидали в вариво. Діти цього не розуміли, їм просто було несмачно! Розуміли б — зросли б веганами.

Повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на uainfo.org.

Щи і розсольник

Мабуть, найстрашніше, що було в цих la soupe — незнищенний аромат брудних ганчірок. Плюс часом ложка чіпляла розварені курячі субпродукти. Бррр ..

Суп з очима

Берете банку кільки з очима в томаті і кілька картоплин, заливаєте все це окропом, варіть до м’якості картоплі. Гурмани можуть додати при варінні цибулину і лавровий лист, а зовсім гурмани — ще і перловку.

Перловка

Легендарна в своїй неїстівності каша. Щастило тим, кому зверху кидали биток з кислого хліба і прокрученого жиру, присмачений томатною пастою. Великий теоретик кухні Похлебкін розповідав, що якщо цю чудо-крупу томити багато годин в молоці, та ще й на водяній бані, то може вийти круто. Але кому це було треба?

Рисова каша

Я чув, і навіть бачив любителів рисової каші, але навіть вони відставляли в сторону свої тарілки якщо каша віддавала гаром — а підгорає вона в алюмінієвих бачках майже завжди

Горошниця

Взагалі, горошниця може бути смачною, якщо її облагородити смаженою цибулькою, шкварками, копченою грудинкою і прянощами. Але хто стане над цим морочитися на дитсадівській кухні? Що дадуть — то і будуть жерти.

Тушкована капуста

Тушкована до однорідності маса з рідкісними вкрапленнями морквини. У поєднанні з піджаркою з гумовою печінки то був просто кулінарний шедевр.

Молочний суп

Під молочним супом розумілися макаронні вироби зварені в молоці. Як мінімум, це було несмачно, максимум — огидно, коли молоко підгорає. А підгорає воно завжди.

Риб’ячий жир

Риб’ячий жир був єдиним делікатесом, якого не торкалася рука грязнуль-кухарок, але він залишався улюбленим тортур інструментів «воспіталок».

 

В тему

Discussion about this post