Подробиці замаху на відомих воїнів-добровольців. Соцмережі у захваті від мужності дружини бійця

Сьогодні на Подолі у Києві стріляли у колишніх бійців-добровольців Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва

Повідомляє Рeople.in.ua.

В результаті стрілянини на Подолі двоє чоловіків отримали вогнепальне поранення. Подія сталася на вулиці Кирилівській близько 17 години. Наразі встановлено, що кілер хотів вбити екс-бійця полку «Київ» Аміну Окуєву та її чоловіка Адама Осмаєва, які з фактично з перших днів агресії стали на захист української держави у лавах добровольчих бататальйонів.

Як повідомив нардеп Ігор Мосійчук у Фейсбук, під виглядом французького журналіста підготовлений в Росії кілер, через помічницю Савіка Шустера домовився про цикл інтерв’ю з Адамом та Аміною Окуєвою.

Також він повідомив про те, що наразі в Адама тяжко пошкоджені — переламані ключиці, пробиті легені і кулі застрягли в хребті.

Дружина Аміна швидко зреагувала і випустила 4 кулі.

«Вся у крові чоловіка, але ціла і неушкоджена Аміна Окуєва своїми рішучими і сміливими діями, законно використавши нагороду зброю — пістолет ПМ, яким була заохочена міністром Аваковим за службу в АТО у лавах полку «Київ» і захист нашої країни на фронті, сьогодні врятувала від неминучої загибелі і себе, і свого чоловіка Адама Осмаєва, і фактично допомогла спіймати підступного злочинця»,- написав Артем Шевченко.

Світлина від Artem Shevchenko.

Соціальні мережі підтримують сім’ю та вражені хоробрістю жінки.

«Який же вона молодець! Захистила себе і чоловіка. Сподіваюся, з Адамом нічого страшного і він швидко одужає. Амінко, я в тобі ніколи не сумнівалася»,- відреагувала доброволець Олена Білозерська.

Факти та подробиці замаху опублікував депутат Верховної Ради Антон Геращенко.

«Даний громадянин України, швидше за все, ніякий не Дакар Олександр Венусович. А зовсім інша особа, яка регулярно їздила в Росію для отримання інструкцій з Центру. Останнє його повернення з РФ було в середині травня місяця. Після чого даний громадянин раптом вирішив зв’язатися з Адамом Асмаєвим і Аміною Окуєвой під виглядом журналіста французької газети «Le Mond». Теж збіг? Не думаю!», — написав Антон.

Геращенко має припущення, що це було заплановане замовлене вбивство, яке керувалось російськими спецслужбами.

Наразі і кілер, і Адам Осмаєв знаходяться під охороною спецпідрозділів поліції. Також, вжито заходів для недопущення того, щоб кілер покінчив життя самогубством.

В тему

Discussion about this post