Кабмін розбирається з відсутністю гарячої води у Києві

Міненерговугілля дало доручення «Київтрансгазу» під’єднати до мережі ТЕЦ-6 у Києві, щоб відновити постачання гарячої води в кілька районів міста.

Про це в понеділок на селекторній нараді з питань підготовки до зими повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на УП.

 «На доручення віце-прем’єра Володимира Кістіона міністерство дало протокольне доручення «Трансгазу» («Київтрансгазу» — ред.) під’єднати до тиску ТЕЦ-6, але протягом 5 діб це питання так і не вирішено, не пояснюючи чому», — розповів він.

У зв’язку з цим міністр закликав прем’єра Володимира Гройсмана дати аналогічне доручення зі свого боку.

Водночас віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко зазначив, що із усіх боргів по Україні, що накопичились за послуги ЖКГ на кінець опалювального сезону в розмірі 3,8 млрд грн, 25% сформувало «Київенерго».

При цьому, зазначив він, населення платить за комунальні послуги в повному обсязі. Якщо брати по всій Україні, то рівень розрахунків складає 105%.

«Населення робить усе, щоб заплатити вчасно не тільки поточні борги, а й борги попередніх періодів… І тому я думаю, що тут питання не до киян, а до «Київенерго». Яким чином воно працює з абонентами, як воно нараховує і збирає гроші?» – питає віце-прем’єр.

За його словами, в цілому по Україні місцеві бюджети зростають на 35-50%, але якість послуг ЖКХ при цьому не підвищується.

«Місцеві бюджети зростають, а в процентному співвідношенні кількість видатків на житлово-комунальні послуги знижується», — зазначає Зубко.

В тему

Discussion about this post