6-річний хлопчик виграв у конкурсі NASA Ames Space

Цікавість до Місяця, зірок і планет нашої Сонячної системи виникла в маленького бразильця Жоау Пауло ще в 5-річному віці. Космічні мандрівки настільки захопили хлопчика, що він вирішив написати свою власну книгу про це.

Повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на maximum.fm.

А роком пізніше, коли хлопчикові виповнилося 6 років, він записався в клас програмування та робототехніки, і розробив гру зі схожим на книгу сценарієм. Популярність Жоау Пауло досягла NASA – найвідомішого космічного агентства у світі. Співробітники визнали його розробки академічним проектом і дозволили юному генію взяти участь у конкурсі NASA Ames Space. У цьому змаганні беруть участь проекти з освоєння космічного простору.

6-річний хлопчик виграв конкурс від NASA - фото 175246

Попри те, що до цього мінімальний вік учасників становив 18 років, Жоау Пауло зміг скласти студентам з усього світу гідну конкуренцію. Результат конкурсу перевершив усі сподівання батьків і педагогів – юний геній з Бразилії посів перше місце в Літературній категорії й отримав нагороду на конференції в США, яка відбулася в травні цього року. Але більшою радістю для допитливого дослідника стала можливість ближче поспілкуватися з вченими, розробниками, студентами та викладачами в космічній галузі.

6-річний хлопчик виграв конкурс від NASA - фото 175245

В тему

Discussion about this post