5 брендових речей на це літо

Знакові речі від українських брендів, повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на ЕЛЛЬ.
Злитий купальник Flirt & Tan
Злитий купальник — головна річ цього літа. Ідеальну модель в соковитих кольорах можна знайти в українського бренду Flirt & Tan. «У нас є своє обладнання, яке дозволяє переносити на тканину будь-які принти та візерунки, які тільки можемо придумати», — кажуть засновниці марки Анастасія та Валерія.

Сандалії The Others
Взуття в спортивному стилі — ще один важливий тренд цього сезону. За модним парою варто йти до хлопців з The Others.

«Візьми гроші, відкладені на чорний день, і купи собі нову пару взуття! Адже коли ти в таких яскравих сандалях від The Others чорний день ніколи не настане! », — жартують засновники бренду Кирило Мороз і Сергій Гетун.

Костюм-піжама Ksenija Andress
Піжама на вихід — ідеальне рішення для коктейльної вечірки в розпал літа. Вдалі моделі є в колекції українського модного бренду Ksenija Andress.

Рюкзак AMPM Leatherсraft
У подорож краще вирушати з надійним рюкзаком. Наш лідер — з натуральної шкіри від бренду AMPM Leatherсraft. Особливість цих рюкзаків у вбудованому еластичному каркасі, який зберігає форму і не має властивості заламувати. Приємний бонус — «смачні» цукеркові кольору!

Сарафан Inside U
Легкий, яскравий, з натуральної тканини — літо неможливо уявити без сарафана. Оригінальні моделі є в українського бренду Inside U. «Який би було наше життя без звичної лампочки? Були б взагалі будь-які види транспорту, якби не з’явився велосипед? А може, якби не повітряна куля, людина ніколи б не наважився піднятися високо в небо? Цим простим, але важливим речам ми і вирішили присвятити нашу колекцію », — розповідають засновниці бренду.

В тему

Discussion about this post