Ось як має виглядати жінка у 57

Журнал Harper’s Bazaar опублікував фотографії в стилі ню 57-річної шибайголови Шерон Стоун, повідомляє  Рeople.in.ua.

Очевидно, зірка пішла на цей крок, щоб знову сколихнути увагу преси та публіки до своєї персони. Останнім часом Стоун у фільмах майже не знімається.

Ви можете поглянути на ці фото і подумати: «Ну, звичайно, з її-то грошима і повною відсутністю проблем … Вона ж живе куди більш легким життям, ніж ми!». Але це не так.

У 2001 році Шерон Стоун хворіла аневризмою, а потім ледь не померла від крововиливу.

Вона вийшла з лікарні, не будучи в змозі говорити без заїкання, ходити без кульгавості. Вона навіть розучилася читати! Протягом наступних кількох років її шлюб з журналістом Філом Бронштейном розпався, і Шерон втратила право опіки над їх прийомним сином Роаном.

Стоун пережила інсульт, а коли прийшла до тями в палаті через три дні, сказала доктору: «Мені, напевно, потрібно зателефонувати мамі«. Той відповів: «Ви маєте рацію. Адже ви скоро можете втратити здатність говорити ».
Мати актриси прилетіла з Пенсільванії так швидко, як тільки могла: в шортах, в яких працювала в саду. Кількома днями пізніше ангіограма показала, що у Шерон трапився розрив хребетної артерії. Щоб залікувати рану, лікарі встановили їй 22 платинових котушки.

Внутрішня кровотеча ослабла, але повністю зупинилася тільки через два роки.

Після цієї історії вона зрозуміла, що сексуальність — це не тільки зовнішня оболонка.

«Якби я вірила, що бути сексуальною — це бути тією, якою я була в« Основному інстинкті », мені б було дуже важко жити сьогодні».

І продовжує: »

«Я відчуваю, що вся моя ДНК змінилася. Мій мозок з тих пір думає зовсім по-іншому, змінилася моя хода, у мене помінялися смаки, пішов один тип алергії і прийшов — інший ».

Їй потрібні були місяці, щоб повністю відновилася її ліва нога, і роки — щоб відновити зір. Пару місяців Стоун боролася з заїканням.

Тепер вона каже, що, нарешті, зрозуміла головне: досконалість — це ілюзія в будь-якому віці.

«Все відносно. Зараз, в 57 років, я відчуваю себе краще, ніж під час першої фотосесії в Playboy в 1990 році ».

Шэрон Стоун показала, как должна выглядеть женщина в 57 лет

Шэрон Стоун показала, как должна выглядеть женщина в 57 лет

 

В тему

Discussion about this post