Коломойський хоче викупити акції WOG, – ЗМІ

Бізнес покійного Ігоря Єремєєва – паливна компанія WOG, стала предметом боротьби з боку найбільшого акціонера компанії Степана Івахіва і лідера групи «Приват» Ігоря Коломойського.

Група «Приват» Ігоря Коломойського претендує на акції компанії WOG, передає  Рeople.in.ua з посиланням на повідомлення OilNews.

Джерела в WOG повідомили сайту, що бізнесмен Степан Івахів недавно заявив менеджменту мережі про консолідацію 50 відсотків бізнесу за рахунок частки Петра Димінського. Акції компанії також знаходяться у володінні Сергія Лагура (25 відсотків) і дітей загиблого бізнесмена Ігоря Єремєєва – Романа та Софії (25 відсотків).

Джерела стверджують, що Івахів має намір наростити свою частку в компанії за рахунок пакета Єремєєва. Але у бізнесмена наростає конфлікт з вдовою Єремєєва, Тетяною.

Ситуацією може скористатися група «Приват». «Деловая столица» повідомляє, що Коломойський включився в боротьбу: його близький партнер, голова Волинської облради Ігор Палиця провів переговори з Тетяною Єремєєвою, і вона нібито дала згоду на продаж.

Мережа АЗС під брендом WOG, входить до групи компаній «Континіум», і є найбільшою в Україні: більше 500 комплексів у всіх областях і 32 нафтобази.

Інформацію про інтерес Ігоря Коломойського до входження в акціонери WOG підтверджують джерела OilNews в групі «Приват».
Співзасновник групи «Континіум» і куратор її нафтового напрямки бізнесу Ігор Єремєєв помер 12 серпня 2015 р від травм після падіння з коня.

В тему

Discussion about this post