В ОУН 9 травня обіцяють дати «в табло» усім фанатам георгіївських стрічок

В ОУН  не допустять «ватного шабашу» в Києві 9 травня, а тому усі «ватники» з георгіївськими стрічками або російськими прапорами «просто отримають в табло».  І це не є розпалюванням ненависті. Це адекватна відповідь кремлівським провокаторам через бездіяльність силовиків.

Про це виданню InfoResist заявив глава ОУН Микола Коханівський, передає  Рeople.in.ua

«Це адекватна реакція здорового суспільства на провокації промосковських людей. Як ми повинні діяти, якщо не діє СБУ, якщо не діє нова поліція, вони це все роблять. Вони нам вже здали Донбас, здали Крим своєю бездіяльністю. Діяльність російських спецслужб не розпочалася відразу з військового захоплення, вона почалася з «Безсмертних полків», Московського патріархату. Тепер вони це роблять на цій території. Нехай вони знають — ми здатні чинити опір. Якщо силовики на нього не здатні, то українська нація на це здатна» – наголосив лідер націоналістів.

Щодо фанатів російського триколору та георгіївських стрічок, Коханівський наголосив:

«Щоб протистояння не було, нехай вони не провокують, а поліція закриє у в’язниці сепаратистів. Україна визнала країною-агресором Росію. Ті, хто піднімає у Києві російський прапор або георгіївську стрічку – символи імперіалізму, війни, їм потрібно опинитися у в’язниці, а не біля метро «Арсенальна» – зауважив голова ОУН.

В тему

Discussion about this post