Киянин створив бота, що допомагає оформляти закордонний паспорт

Веб-розробник з Києва Антон Біблії створив Telegram-бота iGov, який знаходить вільне місце в черзі на оформлення закордонного паспорта

Повідомляє Рeople.in.ua з посиланням на Еспресо.

Бот перевіряє наявність вільних місць в онлайн-чергу в відділення міграційної служби кожні 3 хвилини.

На даний момент він працює в восьми містах: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Миргород, Тернопіль, Хмельницький.

Бот може спостерігати за місцями у всіх представництва ДМСУ в обраному місті або перевіряти конкретне, якщо ви хочете оформляти закордонний паспорт недалеко від будинку.
На створення бота розробник витратив 4 години.

За його словами, є офіційний алгоритм, за яким з’являються нові місця в черзі на оформлення закордонного паспорта (в 7 ранку і 00:00 годин), але іноді містечко може звільнитися в будь-який інший час. Тому бот вирішує проблему в першу чергу нетерплячих користувачів.

Як тільки бот знайде місце, він повідомить про це користувачеві і запропонує записатися. Якщо час вам не підходить, моніторинг можна продовжити.

Бот використовує всі дані сервісу онлайн-доступу до держпослуг iGov і, за словами Антона, керівник платформи Дмитро Дубілет схвалив однойменного бота. В майбутньому Антон планує розширити список можливостей бота, зокрема додати опцію записи в чергу безпосередньо через нього.

А поки при натисканні на кнопку записи бот переводить користувача до відповідного розділу на майданчику iGov, де він зможе оформити запис після авторизації в системі.

null

null

В тему

Discussion about this post