Закарпатський гурт «Рокаш» та фіналістка «Голос країни» Ангеліна Моняк презентували кліп про п’яницю

Закарпатський гурт «Рокаш» та фіналістка телепроекту «Голос країни» Ангеліна Моняк презентували драматичний кліп на пісню «Чом та чом». Головним героєм нової відеороботи став п’яниця-безхатько. Цей образ показує трагедію людини, життя якої зруйнував алкоголь, повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на PMG.ua.

Як зазначає лідер гурту «Рокаш» Віктор Янцо, проблема алкоголізму у нашому суспільстві є дуже болючою. «Кожен хоче, щоб ця біда не торкнулася його близьких. Дотепер у нашій культурі пиятику зображали переважно жартівливо, хоча насправді це дуже страшно. Нашим кліпом ми хочемо застерегти передовсім молодь від цієї згубної звички», – каже музикант.

Пісня «Чом та чом» відрізняється від інших із репертуару «Рокаш». Це уперше команда співпрацювала із Володимиром Ульяновим як саунд-продюсером. До того чоловік виступав у гурті тільки як ударник. Текст пісні написав закарпатський поет Павло Чучка. Гурт уже друге співпрацює з цим письменником. Першою спільною роботою стала пісня «Я люблю гнуй». Крім того, у новому кліпі Павло Павлович виконав епізодичну роль письменника.

Як зауважує директор гурту «Рокаш» Ірина Янцо, голос Ангеліни Моняк та її присутність у кліпі додали йому піднесених молитовних барв. «Посеред суцільної безвиході такий чистий голос – це промінь надії і турботи про кожну душу, – каже жінка. – Ми вдячні Ангеліні за те, що вона радо відгукнулася на нашу пропозицію взяти участь у такому експериментальному і доволі неформатному проекті».

Цікавим також є виконавець головної ролі у кліпі «Чом та чом» Іван Сарканич. П’ять років тому він знімався у відероботі на пісню «Палиночка». На знімальному майданчику пан Іван отримав «виробничу травму» під час биття пляшок у кульмінації ролика. На щастя, травма виявилася нескладною. До речі, за старі пляшки для відеокліпу команда дякує батькові Віктора Янцо, який 20 років після весілля Вікторового брата зберігав їх у своєму підвалі. Чоловік  дуже зрадів, коли нарешті з’явилася нагода позбутися цієї «колекції».

Однією із найживописніших локацій для зйомок стала заплава річки Латориця поблизу Мукачівського замку, де повінь щороку ламає рослинність, залишаючи після себе гнітючий для ока пейзаж. Крім того, кліп знімали і на околицях Мукачева: зокрема, біля церкви у селі Синяк та поблизу села Зняцево. Відеографом, як і багатьох попередніх відео гурту «Рокаш», став відомий режисер Андрій Олаг.

В тему

Discussion about this post