Якщо НБУ не припинить діяльність російських банків до 10 квітня, активісти закриють їх самі — «Азов»

Якщо НБУ не припинить діяльність російських банків в Україні до 10 квітня, активісти  «Азову» закриють їх фізично. Про це йдеться в офіційній заяві на сайті Азову, повідомляє  Рeople.in.ua

«Не дочекавшись реальних та ефективних дій Національного банку України у відношенні до російських банків в Україні, що реально фінансуються країною-агресором, ми, українські націоналісти, прийняли рішення взяти ініціативу у свої руки та зупинити діяльність цих банків на території нашої держави.

Блокада, що була організована Національним Корпусом, продемонструвала серйозність наших намірів, та, усупереч підтримки російських банків НБУ, паралізувала роботу цих фінансових гаманців агресора.

Приймаючи до уваги той факт, що вкладниками цих банків є звичайні українці, ми тимчасово зняли блокаду для того, щоби дозволити їм забрати свої кошти з російських банків, що діють в Україні.

Проте, росіяни, за заступництвом керівництва НБУ в особі Гонтаревої, скористались цим перепочинком, аби перекласти гроші з однієї своєї кишені до іншої. Вони залишили українську доньку «Сбербанка России» під контролем російського бізнесу. Більше того, цими днями стало відомо, що президент Порошенко та керівник НБУ Гонтарева гарантували захист та рекапіталізацію російських банків в Україні.

Ми заявляємо, що подібні спроби – безперспективні та подібне заступництво ми розцінюємо як акт зради з боку НБУ. Наш мораторій завершується 10 квітня. Після цієї дати ми фізично зупинимо діяльність російських банків на території нашої держави. Ми не дозволимо РФ воювати проти нас за українські кошти.

Ми закликаємо усіх наших співгромадян, що не встигли забрати свої кошти з російських банків, зробити це негайно. Після 10 квітня їх діяльність на території України буде припинено. Через те, що НБУ не дослухався до вимог українських націоналістів відкликати ліцензії російських банків – ми закриємо їх самі» — йдеться у заяві.

В тему

Discussion about this post