Український консул готовий допомогти українцям із затонулого в Чорному морі російському судні

Український консул готовий виїхати в район Таманського півострова для надання консульської допомоги українцям, які працювали на затонулому судні «Герої Арсеналу».

Про це повідомив «Українській правді» начальник управління консульського забезпечення Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич, передає Рeople.in.ua

 Він підтвердив із посиланням на генконсульство у Ростові-на-Дону, що в акваторії Керченської затоки затонуло судно з 9 українцями на борту.

«Тривають рятувальні роботи. Консульство з ранку на зв’язку, взаємодіє з Краснодарським управлінням МНС Росії», – сказав Кирилич.

«Генконсульство моніторить ситуацію, консул готовий виїхати в район Таманського півострова для надання консульської допомоги постраждалим», – заявив він.

Щодо врятованого моряка, який, за даними російського МНС, є українцем, у Кирилича поки інформації немає.

<blockquote class=»twitter-tweet» data-lang=»ru»><p lang=»uk» dir=»ltr»>Консул у Ростові-на-Дону в операт. контакті з Краснодарським УНС з’ясовує ситуацію щодо аварії судна в Керч.протоці. <a href=»https://t.co/FCmHfWJiuA»>pic.twitter.com/FCmHfWJiuA</a></p>&mdash; Українцям у світі (@UkrZaKordonom) <a href=»https://twitter.com/UkrZaKordonom/status/854585826122113024″>19 апреля 2017 г.</a></blockquote>
<script async src=»//platform.twitter.com/widgets.js» charset=»utf-8″></script>

В тему

Discussion about this post