Гонтарева незадоволена прикрасою на її паркані, але відставці бути (ВІДЕО)

Прес-служба Національного банку України оприлюднила коментар з приводу акції, що відбулась біля будинку Голови НБУ Валерії Гонтаревої, повідомляє  Рeople.in.ua

«Ця чергова акція, учасниками якої стали невідомі молоді дівчата та журналісти – загалом до 20 осіб, у тому числі журналісти каналу, пов’язаного із екс-акціонерами Приватбанку, є черговою спробою здійснити тиск на політику Національного банку та особисто Голову НБУ Валерію Гонтареву. Зокрема, сьогодні вранці декілька молодих осіб намагалися перешкодити виїзду на роботу Валерії Гонтаревої, заблокувавши проїзд її автомобілю, та умисно пошкодили належне їй майно.» — йдеться у заяві.

З огляду на порушення, готується відповідна заява про злочин до правоохоронних органів. НБУ вимагатиме вжити заходів у зв’язку з безпрецедентною бездіяльністю Національної поліції України, яка проігнорувала виклик на місце подій.

«Національний банк завжди відкритий до діалогу із громадськістю та готовий надати роз’яснення та інформацію у законний та конструктивний спосіб. Для цього учасникам акцій, які бажають діалогу, не потрібно влаштовувати показові вистави для подальшого розповсюдження у російських соціальних мережах, зокрема ВКонтакте» — пише НБУ.

Стосовно відставки Валерії Гонтаревої прес-служба повідомляє наступне:

«У спілкуванні з журналістами сьогодні вранці вона (Валерія Гондарева — ред.) в черговий раз підтвердила свій намір згодом залишити посаду Голови НБУ. Нагадуємо, що рішення щодо відставки Голови НБУ приймає Президент України, а затверджує Верховна Рада України» — йдеться у заяві.

Як повідомляв Рeople.in.ua, під маєтком глави Національного банку Валерії Гонтаревої пройшла акція протесту в ході якої  молоді жінки, вимагали закриття російських банків в Україні та відставки Гонтаревої. Паркан голови НБУ зіпсували, намалювавши на ньому свиню з російським прапором.

112 канал транслював акцію під маєтком Гондаревої:

В тему

Discussion about this post