Поради для безболісного переведення стрілок свого біологічного годинника

Сьогодні Україна перейшла на літній час. Це сталося о третій ранку, тому, відтак, замість третьої години стала четверта.

Повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на maximum.fm.

Не плануйте на цей тиждень модифікацій способу життя: не починайте бігати з понеділка, і не «сідайте» на дієту. Організму досить одного стресу. Якщо ж ви давно бігаєте вранці, то на перший тиждень скоротіть тривалість ранкової пробіжки та інтенсивність навантажень.

Як безболісно перевести стрілки свого біологічного годинника? - фото 154632

Особливо уважно ставтеся до свого питного режиму. В стресовій ситуації не тільки підвищується артеріальний тиск і посилюється частота серцевих скорочень, а й збільшується частота дихання, отже, ви втрачаєте більше води, ніж можете оцінити.

Не зловживайте кавою і забудьте про енергетики – дія кофеїну на організм реалізується через стимулювання наднирників і викид у кров додаткової порції адреналіну. А ваші наднирники зараз і так працюють в посиленому режимі, і адреналіну як гормону стресу вам зовсім не бракує. Краще випити запашний зелений чай.

Як безболісно перевести стрілки свого біологічного годинника? - фото 154633

Додайте до свого раціону банани – як джерело триптофану , глюкози і магнію, вони полегшать адаптацію вашого мозку до роботи в нетиповому режимі. Незамінна амінокислота триптофан – матеріал для синтезу гормону серотоніну, який, як відомо, називають «гормоном щастя».

В тему

Discussion about this post