В аеропорту Вроцлава з’явилися інформаційні таблички українською мовою

У терміналі вроцлавського аеропорту з’явилися вказівники українською мовою. Про це повідомляє польський портал inPoland, повідомляє  Рeople.in.ua.

«Ідея обслуговувати пасажирів їхньою рідною мовою прекрасно зарекомендувала себе під час Євро-2012. Напрацьовані тоді стандарти, ми використовуємо досі. У залі для пасажирів, котрі прилітають з Києва, а з квітня – прилітатимуть ще й зі Львова, зустрічатимуть таблички українською мовою. Окрім того, завдяки співпраці з мерією Вроцлава і центром соціального розвитку, які підготували спеціальну програму, адресовану українцям, там можна знайти стенди з інформаційними матеріалами про Вроцлав і воєводство», – розповів директор аеропорту Даріуш Кусь.

Він також додав, наразі така інформація розміщена тільки у секторі для осіб, що прилітають до Вроцлава.

За словами директора Даріуша Куся, в аеропорту Вроцлава спеціально приймають на роботу працівників з України для обслуговування пасажирів.

«Для чого це робимо? Нам важливо, щоб пасажири, які залишають борт літака, відчували себе у Вроцлаві як вдома», – зазначив Даріуш Кусь.

Інформаційні таблички українською мовою в аеропорту Вроцлава

До слова, в Україні та інших країнах СНД почав працювати німецький сервіс Wirkaufendeinenflug (WKDF), який займається відшкодуванням компенсації авіапасажирам у випадку затримок або скасування рейсів.

Тепер українці, які часто літають до країн Євросоюзу, в таких неприємних випадках зможуть отримати до 425 євро компенсації на людину, повідомив керівник Wirkaufendeinenflug з розвитку бізнесу на нових ринках Роберт Моргунов.

Для цього пасажиру потрібно залишити заявку на сайті із зазначенням проблем, які виникли. WKDF укладає з ним договір переуступки прав вимоги компенсації, після чого штат профільних адвокатів в судовому порядку добивається виплат від авіакомпаній.

В тему

Discussion about this post