«Стіна,огороджені території та переселення». Музикант Орест Лютий запропонував рішення проблеми Донбасу

Музикант Антон Мухарський, відомий під псевдонімом Орест Лютий автор популярних пісень та кліпов «Вагони повнії москалів», «Росіян в Донбасе нет», «Катя-ватниця» та інших вважає, що територія так званих ОРДЛО мусить бути огороджена стіною від України.

Про це музикант заявив під час запису програми «Дійові особи з Анастасією Рагімовою».

«Я не хочу ні в чому переконувати мешканців Донбасу, вони — хворі. Я вважаю, що це має бути огороджена земля, як колись чумні території огороджували стінкою і якійсь час лишали їх на карантині. Бо руський мир – це бацила та хвороба.», — заявив Мухарський.

Разом з тим український рокер зазначив, що людей, які говорить російською не треба плутати з тими, хто «хворий» на російський імперський шовінізм».

«Моя позиція з приводу людей Донбасу, які хочуть жити в України, наступна – треба розробити державну програму допомоги людям, які хочуть переселитися на територію вільної України. Дати півроку на переселення, поставити стіну і все», — сказав лідер гурту.

За словами Антона Мухарського, мешканці Донбасу самі винні у теперішній ситуації, бо «сиділи та дивилися, хто переможе».

«Вони бачили, що відбувається, вони могли вийти на акції в Донецьку, не 10 тисяч, а 100 тисяч і тоді Гіркін би туди не зайшов, а люди сиділи та чухались. Спасіння утопаючих – справа рук самих утопаючих. Сидіти чекати допомоги інших – це радянський менталітет. Вставайте, боріться, піднімайтеся, піднімайте задниці, починайте читати політичну пресу, дивитися телевізор та аналізувати», — звернувся музикант до мешканців окупованих територій.

Мухарський також зазначив, що не вважає втрату Донбасу та Криму трагедією.

«Ці території втрачені, причому давно. І не треба робити з цього якусь трагедію», — сказав він.

В тему

Discussion about this post