Посадовцям КМДА часів Черновецького оголошено підозру

Столична прокуратура повідомила про підозру екс-посадовцям команди Л. Черновецького, які відчужили 45 га землі на Острові Жуків, повідомляє  Рeople.in.ua з посиланням на прокуратуру міста Києва.

У середу, 22 лютого 2017 року, слідчими столичної прокуратури та оперативниками Управління захисту економіки Головного управління Національної поліції в м. Києві проведено 25 обшуків в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактом прийняття незаконних рішень Київською міською радою часів Л. Черновецького. Зокрема йдеться про незаконне відчуження у 2007-2009 роках 45 га землі на території заказника місцевого значення «Острів Жуків», вартість якої лише за нормативною оцінкою складає понад 80 млн грн.

В результаті обшуків, до проведення яких було залучено 115 працівників особового складу, виявлено та вилучено документи, що мають значення для розслідування кримінального провадження, грошові кошти тощо.

Наразі за фактами зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки прокуратурою міста Києва повідомлено про підозру колишньому заступнику голови КМДА — начальнику Головного управління земельних ресурсів КМДА, екс-начальнику юридичного управління та екс-начальнику відділу землевпорядкування Головного управління земельних ресурсів КМДА, а також особі, яка брала участь у створенні фіктивного кооперативу.

На даний час слідчі та процесуальні дії тривають.

В тему

Discussion about this post