Дизайнер Ольга Демидова вперше представила свою колекцію на подіумі UFW.

Бренд DMDV вона  заснувала у 2014 році, має досвід показів у Mercedes Benz Kiev Fashion Days, співпраці з відомим американським брендом сумок та аксесуарів Eastpak.

DMDV_FW17-18-02

Колекції під маркою DMDV були представлені у шоу-румі MORE DASH у Парижі, а також неодноразово відзначені європейськими fashion експертами.

DMDV_FW17-18-01

             Філософія бренду DMDV –  це сучасний дизайн.

DMDV_FW17-18-03

DMDV_FW17-18-04

Коли професійний модельєр вправно поєднує такі напрями як спорт, арт, кежуал та в результаті виходить видовищний fashion look, що зберігає при цьому головні якості одягу – функціональність та комфорт.

DMDV_FW17-18-05

DMDV_FW17-18-06

Одяг  DMDV призначений для впевненої жінки, яка щоденно виходячи у світ в одязі casual, має бажання виглядати при цьому індивідуально. Так, щоб творчі деталі вбрання гармонійно складали її образ, підкреслювали настрій, але при цьому не ставали центром композиції.

DMDV_FW17-18-07

             Ідея колекції DMDV осінь-зима 2017/2018 народилася під враженням від фільму «Таємничі люди», що розповідає тему супергероїв з комічного боку. Дизайнер намагалася розкрити через свою творчість тему віри у свою мету, мрії та вічні цінності.

DMDV_FW17-18-09

DMDV_FW17-18-10

Ольга Демидова: «Якщо ти маєш віру в себе, дружбу та підтримку близьких тобі людей, робиш все із чистим серцем та відкритою душею, любиш, те що робиш – у тебе все вийде. А невіра, глузування оточуючих зміняться на визнання та повагу.»

            Колекція DMDV створена для жінок, тому тема супергероя обіграна в цьому напрямку. Її символізують летючі накидки, пончо та плащі. При цьому бренд DMDV пропонує нові знахідки у виробах та при детальному розгляді можна побачити, що пончо поєднано зі спортивним анораком, сукні скроєні і зшиті діагональними різаними деталями, до спортивних блуз та костюмів додані елементи стилю art-fashion.

DMDV_FW17-18-11

DMDV_FW17-18-12

            Тканини, які використані у колекції – трикотаж, шкіра, вовна, органза. Кольори колекції – теплі відтінки білого: молочний, айвори, беж, яскравим кольоровим вкрапленням присутній зелений та фуксія, традиційний чорний. Використані також східні принти та металевий колір супергероїв – срібний.

Інформаційні партнери:

www.maincream.com

People IN – суспільно-політичне видання.
www.people.in.ua

DMDV
Дизайнер Ольга Демидова
www.dmdv.studio
info.dmdv@gmail.com
+38 063 860 02 47
Show-room DMDV
Київ, пер. Рильського, 10/3.
Fb DMDV    https://www.facebook.com/dmdv.design/?fref=ts
Інстаграм  dmdv_studio

В тему

Discussion about this post