В Іркутську будуть слідкувати, щоб підлітки не постили в соцмережах єдинорогів

Слідчий комітет РФ Іркутської області вирішив врятувати російських дітей від кіберзлочинів з боку «іноземних розвідок».

Повідомляє petrimazepa.com.

На офіційному сайті слідчого управління РФ по Іркутській області говориться, що «ідеологи і психіатри іноземних розвідок» розробили нові тактики «знищення народонаселення за допомогою нейролінгвістичного програмування» і застосовують їх в глобальній мережі Інтернет з метою схилити російських дітей до суїциду. А саме «дітей, шляхом технічно грамотного« зомбування », знищують». Як доказ той факт, що Росія останні п’ять років займає перше місце за кількістю дитячих суїцидів.

Рятувати чадо пропонують шляхом вивчення того, що воно постить в соцмережах. Особливо варто потурбуватися, якщо дитина публікує картинки «заперечують моральні цінності, а саме пропагують вседозволеність, що критикують сім’ю і школу, які пропагують куріння, наркотики, нетрадиційні статеві взаємини, які заперечують релігію, бога, що критикують традиції і свята, а також поява відео та картинок, які налаштовують на атеїзм».

Під прицілом також фотографії китів, медуз, кішок, метеликів і єдинорогів, зйомки з висоти, дахів і горищ або вірші Сергія Єсеніна і Йосипа Бродського. Єдиноріг, взагалі найстрашніше, тому що «символічно смерть їде на єдинорога в пекло».

Також ознакою «зомбування» називають надмірне споживання кави, порушення сну, ранній ранковий підйом, проведення часу за комп’ютером, «копіювання на сторінки музики з відвертою символікою мартінізма, сатанізму, і навіть фашизму», «перегляд відео з пропагандою атеїзму і ЛГБТ», фарбування волосся в яскраві кольори, бажання встановити навпроти ліжка дзеркало і використання електронних гаманців, месенджерів, установку пароля на телефон, використання анонімайзерів, установку додатків для онлайн-трансляцій та багато іншого.

Нагадаємо, нещодавно від отруєння міцним концентратом «Бояришник» у російському Іркутську постраждало 97 осіб, з них 58 людей загинуло.

В тему

Discussion about this post