Із США висилають 35 російських дипломатів

Влада США висилає з країни 35 російських дипломатів

Про це повідомляє Рейтер з посиланням на представника американської адміністрації.

За інформацією агентства, їх звинувачують в порушенні дипломатичної діяльності.Повідомляється, що росіяни будуть вислані з Вашингтона і Сан-Франциско протягом 72 годин.

Крім того, за розпорядженням американської влади будуть закриті диппредставництва Росії в Меріленді і Нью-Йорку, які нібито використовувалися в розвідувальних цілях.

У жовтні американська розвідка заявила, що за кібератаками щодо виборчих систем країни стояли російські хакери. Обама зазначив, що частина доказів по справі не буде опублікована через секретність. У команді Трампа зв’язали ці заяви з «спробою делегітимізації» підсумків голосування.

Коментуючи звинувачення в зломі, російський президент Володимир Путін зазначив, що в опублікованих даних немає нічого в інтересах Росії, а істерика нагнітається, щоб відвернути увагу від їх змісту.

Як заявили в російському МЗС, подібними заявами адміністрація Обами шукає виправдання для власного провалу. У відомстві підкреслили, що Москва відповість на можливі нові санкції Вашингтона.

В тему

Discussion about this post