Зустріч Володимира Воробйова та ректора КНЕУ Анатолія Павленко

10 листопада в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась зустріч старшого партнера LEMAN International Law Group Володимира Петровича Воробйова та ректора КНЕУ Анатолія Федоровича Павленко.

В ході зустрічі Володимир Воробйов високо оцінив вагомий вклад керівництва КНЕУ у розвиток економічних знань, підготовку висококонкурентних фахівців і творчих особистостей. Також з Деканом юридичного факультету Оксаною Володимирівною Солдатенко було розглянуто низьку питань щодо співпраці LEMAN International Law Group та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана в науково-освітній галузі.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю, положеннями якого визначено засади співробітництва в забезпеченні наукової і практичної підготовки спеціалістів вищої кваліфікації та формуванні інтелектуального потенціалу суспільства.

Сторони домовилися щодо поглиблення взаємовідносин в галузі науково-освітньої діяльності шляхом обміну науковою інформацією та професійним досвідом;  проведення спільних наукових та практичних заходів (лекцій, семінарів, тренінгів тощо).

Київський національний економічний університет  імені Вадима Гетьмана — найбільший в Україні навчальний економічний заклад, визнаний в Україні та у світі центр підготовки висококласних економістів, менеджерів та правознавців.

 

В тему

Discussion about this post