Сучасний вигляд театру на Подолі – погляд Кличка на історію Києва, — Мошенський

Після того, як театр на Подолі було майже збудовано у 2012 році, його переробили на халабуду.

Про це розповів голова Всеукраїнської Спілки “Громадський контроль” Валерій Мошинський, повідомляє Рeople.in.ua.

Колишній народний депутат та голова наглядової ради ЗАТ «Планета-буд» Валерій Мошинський, який був керівником проекту реставрації театру на Подолі, розповів, що після того, як було зроблено багато роботи з перебудови театру, проект перестали фінансувати.

“Ми виграли тендер на продовження будівництва театру на Подолі у 2011 році. Проект пройшов науково історичну експертизу, був затверджений Київрадою, Мінкультури, Мінрегіонбудом. Коли ми почали реконструкцію — будівля була зовсім інша, кінця 19 — початку 20 ст. Ми побудували колони, та навіть встигли покрити міддю дах. Але увесь 2011 та 2012 рік будівництво не фінансувалося», -розповів Мошеньский.

За його словами, міська влада залишилася винною компанії біля 3-4 млн. доларів, а потім провела реструктуризацію, щоб не сплачувати борги.

“У 2012-2013 році був повний безлад, ми полишили проект, і з тих пір влада встигла перебудувати недобудований театр на оцю халабуду. Хоча до цього було зроблено багато роботи. Не знаю, де знайшли проект цієї будівлі. Сучасне бачення театру, перетворення внесла команда Кличка, точно ми сьогодні бачимо на Андріївському, — погляд на історію Києва в Кличка і компанії. Але люди готові платити за міфологію. Людина повинна жити міфом. Ось у Львові люди платять за те, щоб скуштувати каву, яку нібито видобувають у підвалі. Хоча усі знають, що кава росте на деревах”, — додав Мошенський.

dsc_0097 dsc_00923334 teatr-1

В тему

Discussion about this post